Downloads

Adobe Photoshop 12.0.4 - Týrkçe

Kolaylık ve güvenilirlik açısından, bu güncellemeyi doğrudan Photoshop'un içinden uygulamanız önerilir. Bunun için Photoshop CS5'te Yardım > Güncellemeler öğesini seçin ve Adobe Application Manager'daki Adobe Photoshop CS5 altında listelenen tüm güncellemeleri uygulayın.

Bu güncelleme Orta Doğu dilleri, Kuzey Afrika Fransızcası ve Yunanca dilleri HARİÇ tüm dillere uygulanır.

12.0.4 güncellemesi Photoshop CS5 (Dosya menüsünde: Uzak Bağlantılar'da bulunur) ile iletişim kurmak ve Photoshop CS5 etkileşimini denetlemek için tabletler, akıllı telefonlar ve bilgisayarlarda kullanılan özel olarak tasarlanmış uygulamalar sunar. Artık diğer aygıtlarda da yaratıcılığınızı kullanabilir ve Photoshop'ta oluşturduklarınızı anında bu aygıtlara aktarabilirsiniz. Adobe'nin ya da üçüncü taraf geliştiricilerin Photoshop ile etkileşime geçilebilmek için oluşturdukları uygulamalar ile Photoshop CS5 arasındaki uzak bağlantıyı etkinleştirmek için 12.0.4 güncellemesini yüklemeniz gerekir. (Örneğin, Adobe'nin Photoshop CS5 ile birlikte çalışmak üzere tasarladığı üç yeni iPad uygulaması olan Adobe Nav, Adobe Color Lava ve Adobe Eazel ile Photoshop CS5'in etkileşimde bulunması için yazılımın 12.0.4 sürümüne güncellenmesi gerekir. App Store'da mevcuttur.)

12.0.4 güncellemesi sıvılaştırma performansı sorunlarını, türle ilgili çökmeler ve diğer önemli müşteri sorunlarını çözer. En önemli düzeltmeler şunlardır:
— Pek çok olası güvenlik açığı sorunu çözüldü.
— Sıvılaştır/ Kafesi Kaydet artık düzgün çalışıyor.
— Keskinleştirme ile ilgili bir çökme sorunu çözüldü.
— Hızlı Seçim ile ilgili bir çökme sorunu çözüldü.
— Orphea Studio Dosya Bilgisi sorunu çözüldü.

File Information

Product Photoshop
Version CS5 - International
Platform Windows
File Name AdobePhotoshop12-4-mul-AdobeUpdate.zip
File Size 54.3MB
Proceed to Download


System requirements


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

--Photoshop CS5'in şu dil sürümlerinden biri: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Felemenkçe, İsveççe, Danca, Fince, Norveççe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Japonca, Çek dili, Lehçe, Rusça, Türkçe, Macarca, Ukraynaca veya Rumence.
--WINDOWS: Microsoft® Windows® XP Service Pack 3 veya Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 2, Windows 7 (32 bit Windows XP, 32 bit ve 64 bit Windows Vista veya Windows 7 için onaylı)
-- MAC: OS X v10.5.7, 10.6

Installation Instructions

After downloading a ".zip" file, use the operating system or a utility such as WinZip or PKZIP to access the file's contents.

Need help with downloading? See our Downloading Help documents.


YÜKLEME ÖNERGELERİ

WINDOWS:
Bir ".zip" dosyasını indirdikten sonra dosya içeriklerine erişmek için işletim sistemini ya da WinZip veya PKZIP gibi yardımcı programları kullanın.
İndirme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? İndirmeyle ilgili Yardım belgelerimize göz atın.
Photoshop 12.0.4 güncellemesini yüklemek için:
1. Tüm virüs koruma yazılımlarını devre dışı bırakın. 

2. Sabit diskinizde Photoshop'u içeren klasörün 'Adobe Photoshop CS5' olarak adlandırıldığından emin olun. 

3. 'Adobe Photoshop Updater' uygulamasına çift tıklatın. Güncelleyici, güncellenecek uygulamanın bulunamadığını bildirirse, Photoshop CS5'i kaldırın, uygulamayı yeniden yükleyin ('Adobe Photoshop CS5' varsayılan klasör adını kullanarak) ve güncelleyiciyi tekrar çalıştırın. 

4. Ekrandaki talimatları izleyin.


MAC:
Photoshop 12.0.4 güncellemesini yüklemek için:
1. Tüm virüs koruma yazılımlarını devre dışı bırakın.
2. Sabit diskinizde Photoshop'u içeren klasörün 'Adobe Photoshop CS5' olarak adlandırıldığından emin olun.
3. 'Adobe Photoshop Updater' uygulamasına çift tıklatın. Güncelleyici, güncellenecek uygulamanın bulunamadığını bildirirse, Photoshop CS5'i kaldırın ve uygulamayı yeniden yükleyin ('Adobe Photoshop CS5' varsayılan klasör adını kullanarak). Photoshop'u kaldırmak için 'Applications/Utilities/Adobe Installers' klasörüne gidin ve Photoshop'un orijinal yüklemesini kaldırmak için 'Adobe Photoshop CS5'i Ekle ya da Kaldır' öğesini çalıştırın. Kaldırma işlemi tamamlandığında, Photoshop'u yeniden yükleyin ve güncelleyiciyi çalıştırın.
4. Ekrandaki talimatları izleyin.

Additional notes

EK NOTLAR

Bu güncelleyici yalnızca Adobe Photoshop CS5'in perakende sürümünü günceller, ön sürüm (beta) sürümlerini güncellemez. Güncelleyicinin başarılı bir şekilde çalıştığını teyit etmek için Photoshop'u başlatın, başlangıç ekranındaki sürüm numarasının 12.0.0 yerine 12.0.4 olduğunu doğrulayın. 12.0.4 sürüm numarası görüntülenmiyorsa Photoshop CS5'in perakende bir sürümüne sahip olmayabilirsiniz. Perakende sürümü satın almak için yerel Adobe satıcınıza başvurun ya da Adobe web sitesini ziyaret edin.

License agreement

License agreement

By using software of Adobe Systems Incorporated or its subsidiaries ("Adobe"); you agree to the following terms and conditions. If you do not agree with such terms and conditions; do not use the software. The terms of an end user license agreement accompanying a particular software file upon installation or download of the software shall supersede the terms presented below.

The export and re-export of Adobe software products are controlled by the United States Export Administration Regulations and such software may not be exported or re-exported to Cuba; Iran; Iraq; Libya; North Korea; Sudan; or Syria or any country to which the United States embargoes goods. In addition; Adobe software may not be distributed to persons on the Table of Denial Orders; the Entity List; or the List of Specially Designated Nationals.

By downloading or using an Adobe software product you are certifying that you are not a national of Cuba; Iran; Iraq; Libya; North Korea; Sudan; or Syria or any country to which the United States embargoes goods and that you are not a person on the Table of Denial Orders; the Entity List; or the List of Specially Designated Nationals.

If the software is designed for use with an application software product (the "Host Application") published by Adobe; Adobe grants you a non-exclusive license to use such software with the Host Application only; provided you possess a valid license from Adobe for the Host Application. Except as set forth below; such software is licensed to you subject to the terms and conditions of the End User License Agreement from Adobe governing your use of the Host Application.

DISCLAIMER OF WARRANTIES: YOU AGREE THAT ADOBE HAS MADE NO EXPRESS WARRANTIES TO YOU REGARDING THE SOFTWARE AND THAT THE SOFTWARE IS BEING PROVIDED TO YOU "AS IS" WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND. ADOBE DISCLAIMS ALL WARRANTIES WITH REGARD TO THE SOFTWARE; EXPRESS OR IMPLIED; INCLUDING; WITHOUT LIMITATION; ANY IMPLIED WARRANTIES OF FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE; MERCHANTABILITY; MERCHANTABLE QUALITY OR NONINFRINGEMENT OF THIRD PARTY RIGHTS. Some states or jurisdictions do not allow the exclusion of implied warranties; so the above limitations may not apply to you.

LIMIT OF LIABILITY: IN NO EVENT WILL ADOBE BE LIABLE TO YOU FOR ANY LOSS OF USE; INTERRUPTION OF BUSINESS; OR ANY DIRECT; INDIRECT; SPECIAL; INCIDENTAL; OR CONSEQUENTIAL DAMAGES OF ANY KIND (INCLUDING LOST PROFITS) REGARDLESS OF THE FORM OF ACTION WHETHER IN CONTRACT; TORT (INCLUDING NEGLIGENCE); STRICT PRODUCT LIABILITY OR OTHERWISE; EVEN IF ADOBE HAS BEEN ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGES. Some states or jurisdictions do not allow the exclusion or limitation of incidental or consequential damages; so the above limitation or exclusion may not apply to you.